WITAMY W AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ

Doświadczenie, Dyskrecja, Profesjonalizm Telefon: 889 715 909

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA

Agencja Detektywistyczna została założona przez grupę profesjonalistów, mających swoje korzenie w jednostkach specjalnych Wojska Polskiego, oraz jednostkach MSWiA i innych. Nasze bogate doświadczenie uzyskane przez lata ciężkiej i niejednokrotnie niebezpiecznej służby, wykorzystujemy podczas rozwiązywania nawet najbardziej trudnych spraw. Do każdej zleconej sprawy detektywistycznej, podchodzimy indywidualnie profesjonalnie i rzeczowo. Gwarantujemy zadowolenie z podjętej z nami współpracy. Działamy na podstawie  Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Posiadamy licencje detektywistyczne oraz wpis do rejestru działalności detektywistycznej nr RD-94/2019prywatny-detektyw-racibrz2.png

Nasza praca, Twój sukces !

Specjalizujemy się w:

SPRAWY CYWILNE

Pozyskujemy dowody w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, oraz innych wymagających dostarczenia odpowiednich dowodów.

.

SPRAWY KARNE

Pozyskujemy dowody, w wszelkiego rodzaju sprawach, dotyczących przepisów kodeksu karnego, oraz kodeksu karno-skarbowego.

POSZUKIWANIA

Zajmujemy się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się, usługi te wykonujemy na terenie kraju i poza jego granicami.

WYWIAD GOSPODARCZY

Prowadzimy sprawy związane z wywiadem gospodarczym, dotyczącym sytuacji prawnej, kadrowej, finansowej i ekonomicznej przedsiębiorstw.

szkolenia-strzeleckie.jpg

DBAMY O NASZE KWALIFIKACJE

Jako Profesjonalna Agencja Detektywistyczna, dbamy o rozwój zawodowy naszych detektywów. Uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach, strzeleckich, nurkowych, walki wręcz oraz szkoleniach obejmujących zagadnienia prawa cywilnego, karnego oraz karno-skarbowego . Poza działalnością detektywistyczną świadczymy, specjalistyczne usługi szkoleniowe.

Więcej

Najczęściej zadawane pytania:

icon Czy dowody pozyskane przez detektywa mogą być dowodem w Sądzie ?

Prywatny Detektyw działa na podstawie Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Ustawa ta, daje nam, uprawnienia do pozyskiwania materiału dowodowego w sprawach cywilnych, karnych i karno-skarbowych.

icon Jakie dowody otrzymam, po zakończeniu zlecenia z Prywatnym Detektywem ?

Po zakończeniu zlecenia, w zależności od zleconej usługi, otrzymasz kompletny raport z podjętych czynności. W zależności od zlecenia, dowody mogą obejmować, dokumentację fotograficzną, video oraz końcowy raport z podjętych czynności.

icon Jak wygląda podjęcie współpracy z Prywatnym Detektywem?

Jeśli zdecydowałeś się na podjęcie współpracy z naszą agencją detektywistyczną, zadzwoń,umów się na spotkanie w naszym biurze, omówimy szczegóły zlecenia, podpiszemy stosowną umowę. Po zakończeniu usługi, dostarczymy Ci kompletne sprawozdanie dowodowe.

icon Ile zapłacę za usługi Prywatnego Detektywa ?

Z uwagi na różnorodność spraw, zaangażowanie zespołu detektywów, koszt poniesionych wydatków podczas działań operacyjnych, ceny ustalamy indywidualnie.

Kontakt z nami:

Agencja Detektywistyczna działa na podstawie Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Posiadamy Licencję Detektywa nr 0005667 oraz wpis do rejestru działalności detektywistycznych nr RD-94/2019 . Firma posiada obowiązkowe, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z związku z wykonywaniem zawodu prywatnego detektywa.

Agencja Detektywistyczna
Bitsystem S.C.
ul. Jana III Sobieskiego 4
44-280 Rydułtowy
NIP: 647 25 87 843
Regon:384495739
Tel: 889 715 909
Nr konta:64 1090 2590 0000 0001 4353 1782

Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna zajmuje się kompleksowym pozyskiwaniem dowodów w sprawach rozwodowych, cywilnych oraz karnych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy Licencję Detektywa nr 0005667 oraz wpis do rejestru MSWiA nr RD-94/2019