O firmie

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA

CICHO I SKUTECZNIE

Firma została założona na początku 2006 roku, od samego początku naszej działalności, nacisk kładziony był na wysoką jakość świadczonych usług. Po kilku latach, działalności, postanowiliśmy przekształcić firmę w spółkę cywilną. W chwili obecnej Agencja Detektywistyczna, prowadzona jest przez grupę profesjonalistów, mających swoje korzenie w jednostkach specjalnych Wojska Polskiego, oraz jednostkach MSWiA i innych. Nasze bogate doświadczenie uzyskane przez lata ciężkiej i niejednokrotnie niebezpiecznej służby, wykorzystujemy podczas rozwiązywania skomplikowanych spraw. Nasi pracownicy posiadają wysoką wiedzę oraz doświadczenie zdobyte podczas działań operacyjnych w kraju oraz działań poza granicami kraju np. w Kosowie, Afganistanie czy Iraku. Do każdej zleconej sprawy detektywistycznej, podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i rzeczowo tak by nasz zleceniodawca w krótkim czasie otrzymał, materiał dowodowy spełniający jego oczekiwania. Gwarantujemy zadowolenie z podjętej z nami współpracy. Działamy na podstawie  Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Posiadamy licencje detektywistyczne oraz wpis do rejestru działalności detektywistycznej.Założycielem Agencji Detektywistycznej jest:

Były żołnierz zawodowy Polskich Jednostek Specjalnych
Licencja detektywa nr 0005667
Weteran Działań poza Granicami Kraju
Skoczek Spadochronowy
Instruktor Strzelectwa Sportowego i Bojowego
Instruktor Walki Wręcz
Instruktor Nurkowania oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
Biegły Sądowy z zakresu szkolenia nurkowego przy Sądzie Okręgowym w Gliwicach
szkolenia-strzeleckie.jpg

Co nas wyróżnia ?

icon POSIADAMY BOGADE DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół tworzą prawdziwi profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali w działaniach operacyjnych w kraju oraz poza jego granicami.

icon POSIADAMY WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT

Jako profesjonalna agencja detektywistyczna, na wyposażeniu, posiadamy wysokiej klasy sprzęt do działań operacyjnych. Tylko taki sprzęt, pozwala na odpowiednie zdobycie, pożądanych materiałów dowodowych.

icon PROFESJONALNE DZIAŁANIE

Nasza agencja detektywistyczna do każdego zleconego zadania podchodzi na najwyższym zaangażowaniem. Nie gadamy – my działamy !

icon STALE PODNOSIMY SWOJE KWALIFIKACJE

Nasi pracownicy, stale podnoszą swoją wiedzę operacyjną oraz techniczną poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu prawa, szkoleniach strzeleckich, nurkowych czy medycznych. Takie podejście gwarantuje nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Prywatny Detektyw Rybnik | Prywatny Detektyw Wodzisław Śląski | Prywatny Detektyw Racibórz | Prywatny Detektyw Jastrzębie

Nasza Agencja Detektywsityczna świadczy kompleksowe usługi na terenie całego powiatu. Usługi detektywistyczne wykonujemy szybko i rzetelnie. Działamy na podstawie Ustawy o usługach Detektywistycznych.

Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna zajmuje się kompleksowym pozyskiwaniem dowodów w sprawach rozwodowych, cywilnych oraz karnych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy Licencję Detektywa nr 0005667 oraz wpis do rejestru MSWiA nr RD-94/2019