Ukryty majątek - sprawa dla Detektywa

Marzec godz. 9:00, siedząc w moim biurze detektywistycznym, przeglądam poranną prasę w towarzystwie małej czarnej, odbieram telefon od klienta:

Czy dodzwoniłem się do Prywatnego Detektywa ? czy może mi Pan pomóc ?

Tak dodzwonił się Pan do Prywatnego Detektywa, w czym mogę pomóc ? Odpowiadam

 

A więc rzecz w tym, że się rozwodzę, i chodzi o nasz majątek. Podejrzewam że moja żona, zakupiła w tajemnicy przede mną kilka mieszkań, które wyremontowała a następnie wynajmowała, zakup zrobiła z naszych wspólnych pieniędzy, nie mieliśmy rozdzielności majątkowej, Czy Pan detektyw może to sprawdzić ?

Po krótkim namyśle zaproponowałem spotkanie w moim biurze detektywistycznym.

W międzyczasie przeanalizowałem informacje uzyskane od naszego kolejnego klienta agencji detektywistycznej. W o parciu o jego informacje, postarałem się przygotować wstępny plan działań detektywistycznych. O godz. 14:00 w drzwiach naszej Agencji Detektywistycznej stanął ogromny mężczyzna z dużą kudłatą broda. Na pierwszy rzut oka, mężczyzna ten wyglądał na pracownika służb specjalnych, po krótkiej rozmowie, okazało się że duży mężczyzna to klient mojej Agencji Detektywistycznej. Po długiej rozmowie, ustalimy plan działania detektywów. Tym samym podjęliśmy dalszą współpracę, a nadmieniam że sprawa nie była łatwa. Mieliśmy mały punkt zahaczenia który postanowiłem wykorzystać.

Jedziemy w teren, dokonujemy wstępnego rozpoznania, kręcimy się po osiedlu tu i ówdzie robimy kilka zdjęć. W końcu znajdujemy osobę która, była zaangażowana w działania żony klienta biura detektywistycznego. Mamy coś, osoba podała nam kilka małych szczegółów ale sama nie była pewna do końca, no cóż szukamy dalej. W końcu praca detektywa opiera się na zbieraniu dowodów i układaniu układanki która da w końcowej fazie obraz całej sprawy. Szukamy dalej, przez najbliższe kilka dni ustalamy małe ale cenne szczegóły. W końcu przychodzi ten dzień, w którym składamy całą układankę, analizujemy, sporządzamy obszerny raport.

Czy udało nam się pomóc naszemu klientowi biura detektywistycznego ? Myślę że tak, w efekcie naszej pracy ustalono cenny majątek, który zakupiony został w trakcie trwania związku małżeńskiego naszego klienta. Co dalej ? To już zostawiam w rękach klienta ?Potrzebujesz pomocy ? Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym.
Detektyw Rybnik, Agencja Detektywistyczna Rybnik, Profesjonalny Detektyw Rybnik

Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna zajmuje się kompleksowym pozyskiwaniem dowodów w sprawach rozwodowych, cywilnych oraz karnych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy Licencję Detektywa nr 0005667 oraz wpis do rejestru MSWiA nr RD-94/2019