Poszukiwanie mienia

Poszukiwanie mienia

Poszukiwania mienia polega na ustaleniu miejsca, skradzionych składników majątku osób prywatnych czy firm. Tego typu sprawy, prowadzone są równolegle z dochodzeniami prowadzonymi przez organy ścigania. Sprawy tego typu można podzielić na sprawy kradzieży związanej z włamaniem lub innym zdarzeniem, oraz sprawy polegające na przywłaszczeniu danego mienia, w tego typu rodzaju sprawach często okazuje się że osoba zapomniała oddać lub rozliczyć wypożyczony majątek.

Jak działa nasza Agencja Detektywistyczna.

Na pierwszym etapie poszukiwania mienia ustalamy stan faktyczny oraz okoliczności zaginięcia mienia. Następnie sprawdzamy wszystkie okoliczności, które mogły mieć wpływ na kradzież czy przywłaszczenie mienia. W toku prowadzonych czynności ustalamy osoby, które miały kontakt z poszukiwanym mieniem. Działamy szybko i skutecznie . W przypadku odnalezienia mienia, informujemy zleceniodawcę równoczesne powiadamiając organy ścigania jeśli równolegle jest prowadzone postępowanie.

Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna zajmuje się kompleksowym pozyskiwaniem dowodów w sprawach rozwodowych, cywilnych oraz karnych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy Licencję Detektywa nr 0005667 oraz wpis do rejestru MSWiA nr RD-94/2019