Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy polega na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i udostępnianiu informacji dotyczących sytuacji prawnej, kadrowej, handlowej, finansowej i ekonomicznej przedsiębiorstw, na zlecenie innych podmiotów gospodarczych w celu szacowania ryzyka współpracy, zdobywania przewagi konkurencyjnej i unikania strat lub odzyskiwania należności.

Nasi detektywi przeprowadzają wywiad gospodarczy, który stanowi ochronę przedsiębiorstwa przed współpracą z nierzetelnymi, nieuczciwymi kontrahentami, lub nie wypłacalnymi przedsiębiorcami. Nasze działania pozwalają na uzyskanie informacji o stanie majątkowym , zadłużeniu oraz działalności danego kontrahenta lub przedsiębiorcy.

Ustalanie miejsca pracy w stosunku do osób uchylających się od łożenia alimentów lub nie spłacających zadłużenia. Nasze biuro detektywistyczne, prowadzi również zlecenia, związane z ustalaniem miejsca pracy, dłużników, dłużników alimentacyjnych. Częstym przypadkiem bywa że osoba uchylająca się od spłaty zadłużenia czy alimentów twierdzi że nie posiada pracy i nie jest w stanie spłacać zobowiązań, nasi detektywi są wstanie zweryfikować te informacje oraz w skuteczny sposób dowieść że dana osoba podejmuje prace „Na czarno:”

Agencja Detektywistyczna

Agencja Detektywistyczna zajmuje się kompleksowym pozyskiwaniem dowodów w sprawach rozwodowych, cywilnych oraz karnych. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy Licencję Detektywa nr 0005667 oraz wpis do rejestru MSWiA nr RD-94/2019